EKİBİMİZ

ZAHİD KARAKYA

Kendimi WordPress, HTML, CSS ve JS üzerine geliştirdim. 2013’de özgün görsel içerikler oluşturabilmek ve illustrator, photoshop bilgimi genişletmek amacıyla reklam ajanslarında çalıştım. O zamandan beri sosyal medyayla içli dışlıyım, en yeni trendleri yakından takip ediyorum. Web tasarım ve pazarlama kuralları sürekli değişerek varlığını sürdürüyor. Ben de bunu seviyorum. Yaratıcı bir web sitesi tasarımcısı olarak, hep yeni ve beklenmedik şeyleri benimsedim. Müşterilerimin tüm fırsatları değerlendirebilmeleri için web site tasarımı, sosyal medya yönetimi, sponsorlu reklam içeriği oluşturma konusunda edindiğim tüm tecrübemi ve bilgimi sizinle paylaşıyorum.

MURAT ÖLMEZ

1991 Yılında başladığım reklam sektörünün her aşamasında çalışmış olmanın sağladığı tecrübe ile kurumsal müşterilerime bu tecrübelerim ışığında profesyonel, kurumsal, kaliteli çözüm üretiyorum. Başlıca yaptığım işler web tasarım, web yazılım, seo, sosyal medya hesap yönetimi, sponsorlu reklamlar, fotoğraf çekimi, video çekimi, e ticaret sitesi, dijital pazarlama ve reklam danışmanlık konularında çalışıyorum.

VEDAT ÖLMEZ

Adobe Premiere ve After Effects kullanıyorum. Prodüksiyonlarda sanat yönetmenliği yapıyorum. Video ve efekt uygulamalarını ileri derecede biliyorum. Yeniliğe açık ve ekip çalışmasını çok seviyorum.