SEO Uzmanı

Merhaba, firmalara uygun bütçeli SEO hizmeti vermekteyim, SEO veya açılımı olan Arama Motoru Optimizasyonu, arama motoru sıralamalarını iyileştirme çalışmasıdır.

SEO HAKKINDA

Seo’nun amacı web sitenizi ön plana çıkarmaktır. Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde kullanıcılar web sitenize kolayca ulaşabileceklerdir. Doğru şekilde optimize edilmiş bir web sitesinin trafiğinde belli bir süre sonra artış olması kaçınılmazdır. 

Seo çalışması yapılmış bir web sitesinin farkı, arama motorlarında diğer sitelerden daha verimli, kullanışlı ve erişilebilir olmasıdır. Kullanışlı ve iyi tasarlanmış bir web siteniz varsa ve onun tanıtımını etkili şekilde yapıyorsanız, hem kullanıcılar hem de arama motorları, sizi hak ettiğiniz değere ulaştıracaklardır.

Arama motorlarının web sitenizin sıralamasını oluştururken kullandığı bazı kriterler şöyledir;

 1. Sitenizin içeriğini veya yapısı
 2. Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik öneriler; Kodlama Hataları, Css ve Js dosyalarının sıkıştırılması, Görsel objelerin boyutlarının küçültülmesi.
 3. Sitenizi Google Search Console’ a kayıt olması
 4. Site haritası
 5. Kaliteli ve profesyonel backlink altyapısı
 6. Özgün içerik üretimi
 7. Tanıtım ve pr çalışmaları
 8. Sosyal medya paylaşımları
 9. Pazarlama ve geliştirme faaliyetleri
 10. En uygun anahtar kelime 

Web sitenizin görünürlüğünü artırmaya nasıl yardımcı olduğumuzu, kullandığımız seo teknikleri ve istediğiniz müşterileri nasıl çekebileceğinizi daha detaylı öğrenmek ve seo çalışması hakkında bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO AŞAMALARI

RESPONSİVE ALT YAPI

Web sitenizin SEO için olmazsa olmaz yapı taşlarından biri de mobil uyumlu ve responsive olmasıdır. Kullanıcıların çoğu günümüzde web sitelerine telefon veya tabletlerinden ziyaret etmektedir. Kullanıcı deneyimi SEO'da en büyük sıralama ölçütüdür.

ANAHTAR KELİME

Öncelikle kullanacağımız anahtar kelimelerin belirlenmesi gerekiyor. Anahtar kelime analizinden sonra anahtar kelimelere uygun içerikler üretiyorum, makaleler ve alt tagleri anahtar kelimeleri optimize ederek oluşturuyorum.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Sosyal medya hesaplarınızı web sitesine bağlıyorum. Web site linklerinizin sosyal medya hesaplarınızda bulunması çok önemlidir. Arama motorları sosyal medya platformlarını da inceledikleri için bu aşama çok önemlidir.

HOSTING VE DOMAIN

Bir diğer unsur ise hızlı açılan web sitesi, kullanıcılar yavaş açılan web sitesi yerine daha hızlı ve kullanışlı web sitelerini tercih eder. Size en kaliteli alt yapıyı sunuyorum web sitenize gelen trafik ne kadar çok olursa olsun bu trafiği kaldırabilecek hosting hizmeti veriyorum.

SON PROJELER

WEB TASARIM VE SOSYAL MEDYA

Sosyal medya dünyası günden güne büyüyen, ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojik gelişimin hız kesmeden devam ettiği büyük bir yer. Bu ekosistemin belirli alanlarda, belirli ihtiyaçlar için çözüme, güncelliğe ve en önemlisi hatasız bir sisteme ihtiyacı vardır. İşte bu ihtiyaçlara sosyal medya yönetimi ve temelini oluşturan web sitesi tasarımı ile cevap veriyorum.

konya'da sosyal medya web tasarım hizmeti

GİMAT TEMİZLİK

Gimat Temizlik için yeni bir web sitesi ve SEO çalışmasıyla müşteri çekme aracı. WordPress ile yapılmıştır. 

 • Özgün Arayüz, Tasarım Zahid Karakaya tarafından yapılmıştır.
 • WhatsApp uygulaması ile entegrasyon.
 • 350 adet ürün hacmi.
 • Seo çalışması, Müşteri talep formu
 • Google Harita Kaydı
 • Hızlı açılan web sitesi
konya'da sosyal medya web tasarım hizmeti

PRODÜKSİYON

Konya’da en yüksek kalitede video çekimi ve prodüksiyon hizmetleri veriyorum. Drone ile dış mekan çekimleri, ürün çekimleri ve reklam filmi yapıyorum.

 • Phantom 4 pro ile 4k 60 fps’ye kadar yüksek çözünürlüte dış mekan çekimi
 • Adobe Premiere Pro kalitesiyle sinematik reklam filmleri düzenliyorum
 • DSLR Kamera ile ürünlerinizi fotoğraflayarak ilgi çekecek şekilde Adobe Photoshop programıyla düzenliyorum
konya drone çekimi, havadan çekim, drone kiralama, prodüksiyon hizmetleri konya,

ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLABİLİRİM

konya'da sosyal medya web tasarım hizmeti