Sosyal Medya Hizmetleri

Zahid Karakaya, dijital pazarlama ve sosyal medya varlığınız için benzersiz bir yaklaşım benimsiyor. Sosyal medya yönetimi ve reklamcılık hakkında etkili sonuçlar ile firmanızın pazarlama ihtiyaçlarına özel dijital reklam hizmeti sunuyorum.

SOSYAL MEDYA

İşletmenizin marka bilinirliğini geliştirme aracı.

Sosyal medya artık işletmeler için bir seçenek değil. Dünyanın dört bir yanındaki insanların markalarla etkileşimde bulunmak için sosyal platformları kullanması, yeni kitlelere ulaşmanın ve işinizi ilerletmenin en etkili yoludur. Şu an instagram’da 600 milyon, facebook’ta 2 milyar, twitter’da ise 328 milyon insan, sizin bu avantajı kullanarak onlara ulaşmanızı bekliyor.

İnsanlara ulaşmanız sektörünüzde yükselmenize yardımcı olur.

Sosyal medya gerçekten güçlü bir dijital pazarlama aracıdır, fakat yap kullan özelliği maalesef yok. Sosyal medya hesaplarınızın etkin bir şekilde büyümesi için doğru ve özenli bir şekilde yapılması gerekir. Haftalık ve aylık raporlarınızı dikkatlice ve tutarlı bir şekilde incelemeniz gerekiyor. Ayrıca sektörünüz ile ilgili orjinal içerikleri düzenli olarak paylaşmanız hesaplarınıza olan ilginin devamlı olarak kalmasını sağlayacaktır. Bu iş zahmetli ve zaman alıcı bir işlemdir, bu yüzden siz asıl işinizle uğraşırken bir sosyal medya uzmanı ile çalışmak akıllıca bir çözüm olacaktır. Konya’daki en tecrübeli sosyal medya uzmanı olan Zahid Karakaya, sizin için sosyal medya yönetim yükünü omuzluyor ve takipçi arttırma, sadık hedef kitleye ulaşma ve sponsorlu reklamlar ile satışlarınızı arttırmak için sosyal medya yönetim hizmeti sunuyor.

 

NELER YAPIYORUM?

Sosyal medya için anlaştığımızda  her şeyi dikkatle inceliyorum. Başlangıçta, yalnızca size özel bir kurumsal kimlik stratejisi oluşturuyorum, kurumsal bilgilerinizi tanımlayarak, iletmek istediğiniz mesajınızı kitlenize ulaştırmak ve kampanyalarınız için çekici şablon oluşturmak ilk hedeflerim arasında.

 • İnstagram, twitter, youtube ve facebook hesaplarınızın tamamen yönetimi
 • Görsel olarak ilgi çekici ve sektörünüzle alakalı içerik oluşturulması (haftada 3 ile 5 gün)
 • Gelen mesajların ve gönderi yorumlarının yanıtlanması
 • Özgün grafik tasarımlar ve fotoğraf kullanımı
 • Sadık takipçi potansiyelinin oluşturulması
 • Sosyal medya reklamlarının oluşturulması
 • Yeni kullanıcılara ulaşmak ve ileri görüşlü pazarlama stratejilerinin üretilmesi
 • Sonuçların haftalık olarak raporlanması ve sosyal medya başarınız için yapılması gerekenlerin planlanması

Zahid Karakaya, Konya’da önde gelen sosyal medya uzmanıdır. Şirketlerin, kurumsal kimliklerini organik bir şekilde tanıtmaları için sosyal ağlarda büyük takipçileri olan insanlarla ortak olmalarına yardımcı oluyorum.

Dijital reklamcılığın faydaları;

 1. Güven oluşturmak. İnsanlar sosyal medya tarafından güvenilirlik sağlar. İçeriklerinize ilgi duyuyor ve tavsiyelerinize güveniyor; siz de dürüstlüklerinden dolayı takipçilerinizden faydalanıyorsunuz.
 2. Marka bilinirliğinizi arttırın. Etkileyici pazarlama, erişiminizi genişletir ve öne çıkmanızı sağlar. Yeni takipçilerinize kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve sunduğunuz öğrenme fırsatı sunar.
 3. Sektörünüze bağlı kalın. Sunduğunuz hizmetler ile ilgilenen takipçiler eninde sonunda hizmetlerinizi alır. Takipçilerinizle sizin aranızda bir bağlantıları var, ve bu bağlantı size uzanıyor.

Etkileyici bir dijital pazarlama yatırımı yapmanın tam zamanı! Dijital pazarlama önümüzdeki birkaç yıl içinde inanılmaz derecede büyüyecek:

 • Tüketicilerin yüzde 88’i, geleneksel reklamcılıktan çok dijital reklamcılığa daha fazla güveniyor.
 • Tüketicilerin yüzde 40’ından fazlası adblocker (reklam engelleyici) kullanıyor. 
 • Tüketiciler sizin şeffaf bir politika izleyerek herkese açık olmanıza önem gösteriyor.
 • Sosyal medyada öne çıkarak insanlarla iletişim içerisinde olmak işlerinizi lehinize çevirir.
 • Sosyal medya size günümüz dünyasında paha biçilemez olan müşterilerinizle aranıza doğrudan bir yol oluşturuyor.

HANGİ SOSYAL MEDYA PLATFORMU SİZİN İÇİN UYGUN?

FACEBOOK

Facebook, varolan en büyük sosyal medya ağlarından biri olmaya devam ediyor ve günlük 4,75 milyar içerik paylaşılıyor. Her 60 saniyede 510.000 yorum gönderiliyor, 293.000 durum güncelleniyor ve 136.000 fotoğraf yükleniyor. En önemlisi, facebook kullanıcıları iş sayfalarına son derece ilgi duyuyorlar, promosyonlar için işletmeleri takip edenlerin oranı %71 ve yeni ürünlerdeki güncellemeleri takip edenlerin oranı ise %66.

İNSTAGRAM

İnstagram’ın iş potansiyeli çok fazla. Kullanıcılar bugüne kadar ortalama 40 milyardan fazla fotoğraf ve video paylaştı ve günlük olarak instagram’a ortalama 90 milyon fotoğraf ve video paylaşımı yapılıyor. Kullanıcıların %51’i platforma hergün, %35’i günde birkaç kez giriyor. İnstagram’da bir reklamı görüntüledikten sonra web sitelerini ziyaret edenlerin oranı ise %75 civarında.

TWİTTER

Twitter, insanların kendileri için önemli olan konular hakkında konuştukları yerdir. Şu anda 241 milyon aktif kullanıcı var ve her ay ortalama 170 dakikalarını bu platformda harcıyorlar. Twitter'da paylaşım yapılırıken özgün grafik tasarımlar ve fotoğraflar paylaşmak çok önemlidir.

YOUTUBE

Video, sosyal medya'nın ayrılmaz bir parçası haline geldi ve hiçbir site Youtube'dan daha fazla video içermiyor. Youtube, günde 3 milyardan fazla video görüntülemesine sahip ve dijital pazarlamacıların tüketiciyi bulması için mükemmel bir yer. Youtube pazarlaması, videonuzun çok sayıda potansiyel müşteriden binlerce görüş alma potansiyeli nedeniyle işletmeler için önemlidir.

DİĞER HİZMETLER

SEO, GOOGLE ADS VE SPONSORLU REKLAM

Reklamcılık kuralları gün geçerek kendini yeniliyor ve bambaşka boyutlara uzanıyor. Günümüzde artık reklamlarınızı oluştururken hedef kitlenizi kolayca seçebiliyorsunuz, zaten amacımızda bu. Sektörünüze ilgi duyan kullanıcılara sizi Google Ads ve sosyal medya üzerinden sponsorlu reklamlar ile ulaştırabilirim. Böylelikle herkese reklam yapmış olmuyorsunuz ve fazla harcamalardan kurtuluyorsunuz. Reklamlarınızı sektörünüzle ilgilenen insanlara duyurmak artık çok daha kolay, daha fazla bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

konya web tasarım, sosyal medya uzmanı, sponsorlu reklam, instagram twitter facebook yönetimi.

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Peki sosyal medya ile nasıl ön plana çıkabilirsiniz? Biraz size bunun hakkında bilgi vermek istiyorum. İlk olarak ilgi çekici bir web sitenizin olmasını öneriyorum ama bunun yerine Google My Business (Benim İşletmem) hesabınızı kullanabilirsiniz, böylelikle sosyal medyada sizi bulan insanlar daha ayrıntılı şekilde sizin hakkınızda bilgi sahibi olabilecekler. İkinci olarak ise kurumsal kimliğinizin oluşturulması; kendinize ait bir logo, şablon ve tasarımlar oluşturun ve bunu bütün çalışmalarınıza eklemeye çalışın böylelikle insanlar fotoğraf ve videolarınızdan kolayca sizin kim olduğunuzu anlayacaklardır. Son olarak paylaşımlarınızın gününü ve saatini ayarlayın insanlar yoğun oldukları gün ve saatlerde paylaşımlarınızı göremeyeceklerdir. Peki bunlar için yeterli zamanınız ve yeteneğiniz yoksa yapmanız gereken şey güvenilir ve yetenekli birisiyle beraber çalışmak olacaktır.

PRODÜKSİYON

Konya’da en yüksek kalitede video çekimi ve prodüksiyon hizmetleri veriyorum. Drone ile dış mekan çekimleri, ürün çekimleri ve reklam filmi yapıyorum.

 • Phantom 4 pro ile 4k 60 fps’ye kadar yüksek çözünürlüte dış mekan çekimi
 • Adobe Premiere Pro kalitesiyle sinematik reklam filmleri düzenliyorum
 • DSLR Kamera ile ürünlerinizi fotoğraflayarak ilgi çekecek şekilde Adobe Photoshop programıyla düzenliyorum
konya drone çekimi, havadan çekim, drone kiralama, prodüksiyon hizmetleri konya,

SOSYAL MEDYA'DA VE DİJİTAL PAZARLAMADA YER ALMAK İÇİN HAZIR MISIN? BENİMLE İLETİŞİME GEÇ!

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0545 730 11 21

Email: info@zahidkarkaya.com

Adres: Barış Caddesi Eylül Sokak, Elit Kent Sitesi 42070 Selçuklu/Konya