KONYA WEB TASARIM ve SEO HİZMETLERİ

Zahid Karakaya, Konya’da faaliyet gösteren Web Tasarım Şirketi olarak, tüm web ihtiyaçlarınız için yaratıcı bir konsept, web sitesi geliştirme, fotoğrafçılık, video, e-ticaret, analiz, SEO ve etkileşimli dijital pazarlama desteği gibi her şey için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Daha da önemlisi, işinizi kendi işi gibi sahipleniyor.

Konya Web Tasarım, Konyada Web Tasarım, Konya Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Sitesi Yapanlar, Konya Web Sitesi Yapan, Konya Web Yazılım, Konya Web Tasarım Kursu, Konya Web Site Tasarımı, Konya Yazılım, Konya Özel Web Tasarım Kursu, Konya En İyi Web Tasarım Firması, Konya En İyi Web Tasarım Şirketi, Konya Birebir Web Tasarım Dersi, Konyada Web Tasarım, Konyada Web Tasarımı Yapanlar, Konyada Web Tasarımcı, Konyada Web Sitesi Fiyatı, Konyada Web Yazılım, Konyada Web Tasarımcılar, Konyada Web Tasarım Firmaları, Konyada Web Tasarım Şirketleri, Konyada En İyi Web Tasarımcı, Konyada Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Tasarım Fiyatı

HAKKIMDA

KONYA’DA EN İYİ WEB TASARIM ŞİRKETİ OLMANIN SIRRI NEDİR?

Konya’da 1 numaralı web tasarım şirketi olmak yılların tecrübesine, güçlü görsel tasarım becerilerine ve en son teknoloji kodlama becerisine sahip olmaktan geçer. Zahid Karakaya son 6 yıldır sektörde faaliyet göstermekte. Özel olarak HTML – CSS – JS kodlarıyla ve WordPress CMS sistemiyle 25’den fazla firmaya web sitesi tasarladım ve geliştirdim. Her firma için benzersiz bir tasarım oluşturmanın ve SEO çalışmalarıyla sektörlerinde lider konuma getirmenin haklı gururunu yaşıyorum. Özgün görsel görüntüler ve hareketli grafikler müşterilerinizin her zaman dikkatini çeker ve sizinle iş yapmalarını ya da en azından web sitenizin daha fazla trafik almasını sağlar. Güzel bir görsel tasarım yaptıktan sonra bunun kodlama kısmına geçiyoruz. Web tasarım kısmında en iyi tasarımları alır ve mobil uyumlu bir web sitesi oluşturulur. Hareketli grafikler ve animasyonlara bir dokunuş yaparak en iyi web tasarım şirketi trendlerinden birini elde edin.

SON DERECE ETKİLİ WEB SİTESİ TASARIMI

Konya web tasarım şirketi, birçok sektördeki kuruluşlar için son derece etkili web siteleri geliştirmiştir. Web tasarımı sayesinde müşterilerimiz yeni pazarlara açılmaya, yeni sadık müşteri kitleleri oluşturmaya ve başarılı olmak için ihtiyaç duydukları rekabet avantajlarını kazanmaya başladılar. Strateji olarak Zahid Karakaya ile çalışan firmalar veya kişiler web tasarım konusunda sadece en iyi sonuçlara ulaşır çünkü uzman profesyonel ve kendini kanıtlamış bir geliştirici size verdiğiniz paranın hakkından daha fazlasını sizlere çalışmalarıyla geri öder. Aşağıdaki yazılarımda web tasarım geliştirme sürecini görebilirsiniz.

WEB SİTESİ TASARLAMA VE GELİŞTİRME

Mevcut web sitesinin içeriğini detaylı bir şekilde inceleyerek değerlendirmesi yapılır, teknik gereksinimler analiz edilir ve tasarım için gerekli tüm ihtiyaçlar tespit edilir. Pazarlama hedeflerini, ulaşılmak istenen hedef kitleleri ve istenilen sonuçları sizinle birlikte belirleriz. Daha sonra bir harita oluşturur ve izlenecek yolda ilk adımı atarız. Web tasarım uzmanı olarak müşterileriniz ile aranızda bir bağ oluşturmaya şimdi başlayabiliriz.

WEB TASARIM

Bu aşamada web tasarım işlemi örgü ile başlar, Her web sayfasındaki metin, resim, video ve diğer gerekli öğelerin tamamı tek tek profesyonel eller ile örülür. Amacımız özgün bir web sitesi oluşturmak, işte bu noktada işin aslında en önemli kısmı devreye giriyor; SEO (Search Engine Optimization) yani Arama Motoru Optimizasyonu. Benim firmalara özel web tasarımdaki amacım sadece size bir web sitesi yapmak değil, firmanızı bulunabilir yapmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak. Almış olduğunuz hizmet bir web sitesi değil, bununda ötesinde.

WEB TASARIM VE GELİŞTİRME

Bu noktada firmanıza özgün yapmış olduğum photoshop ve illustrator tasarımlarım, css ve html kodlarıyla birleşir. WordPress gibi içerik yönetim sistemi(CMS) kullanırken, tüm içerikleri veri tabanı ile bağlanır. Daha sonra web sitesi içeriği özenle doldurulur.

ÖNİZLEME VE WEB SİTESİNİ SUNMA

Tüm cihazlarda ve platformlarda kapsamlı bir şekilde test etmeden önce web sitenizi internet dünyasına sunmam. Tüm önde gelen masaüstü tarayıcılarda, akıllı telefonlarda ve tabletlerde web sitenizin doğru şekilde çalıştığını ve tüm eksiklerinin tamamlandığına emin olurum. Ayrıca firmanızı, web sitenizi ve müşterilerinizi korumak amacıyla gelişmiş güvenlik önlemlerini kuruyorum. Web sitesi tasarımını onayladıktan sonra, kendi sunucularımızda ayarlarını yaparak (DNS) çevrimiçi hale getiriyorum.

WEB TASARIM KURSU

Web sitenizi hızlı ve verimli bir şekilde kullanmanız için bilmeniz gereken tüm bilgi ve desteği sizlere sunuyorum. Böylelikle rahat ve istediğiniz şekilde web site içeriğine erişebilir ve gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Ayrıca WordPress için eklentileri ve temaları sizin yerinize güncelliyorum. Web sitenizin harika bir şekilde çalışmaya devam ettiğinden emin olmak için istediğiniz zaman telefonla veya e-mail yoluyla benimle irtibata geçebilirsiniz. Yakınınızda web tasarım firmasına mı ihtiyacınız var? Konya’da sizinle yüz yüze bir görüşme yapabiliriz.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Zahid Karakaya, 6 yılı aşkın bir süredir pazarlama stratejileri ve teknolojik kaynaklar kullanarak firmaların büyümelerini hızlandırmak için büyük şirketler ile birlikte çalışmaktadır. Web tasarımında büyük tecrübeleri olan biri olarak; Kullanıcı deneyimi odaklı özel tasarımlar kullanıyorum. Benimle işe başlamak isteyen bir firma da olsanız, yeni bir şey üzerinde çalışmak isteyen bir geliştirici ya da sadece merhaba demek isteyen biri, bana bir mesaj gönderin ve iletişime geçelim.

NELER YAPIYORUM?

İÇERİK OLUŞTURMA

Sektör analizini yaptıktan sonra uygun anahtar kelimeleri bulup bunları site içerisine başlıklar şeklinde yerleştiriyorum. İçerikleri site haritalarına ekleyerek yapıyorum.

PLAN VE HAZIRLIK

Web site ismini seçtikten sonra güncel trendlere uygun bir kullanıcı arayüzü oluşturuyorum. Web sitenizi mobil uyumlu hale getirip, plan ve hazırlık aşamasını tamamlıyorum.

ÖNEMLİ UNSURLAR

Web sitenizin sosyal medya hesaplarıyla bağlantısını kuruyorum. Google harita kaydınızı ve Google Search Console bağlantınızı kuruyorum. Size özel sınırsız mail hesabı açıyorum.

SEO & SEM

Sponsorlu ya da google'a para ödemeden organik arama sonuçlarında çıkabileceğiniz bir web sitesi hayal edin. Dilerseniz AdWords ayarlarını sizin için düzenleyebilirim böylelikle daha az ödeyerek çok fazla kitleye ulaşabilirsiniz.

SON PROJELER

GİMAT TEMİZLİK

Gimat Temizlik için yeni bir web sitesi ve SEO çalışmasıyla müşteri çekme aracı. WordPress ile yapılmıştır. 

  • Özgün Arayüz, Tasarım Zahid Karakaya tarafından yapılmıştır.
  • WhatsApp uygulaması ile entegrasyon.
  • 350 adet ürün hacmi.
  • Seo çalışması, Müşteri talep formu
  • Google Harita Kaydı
  • Hızlı açılan web sitesi
konya'da sosyal medya web tasarım hizmeti

ZAHİD KARAKAYA

Konya’da web tasarım alanında en iyisi olduğunu kanıtlamış olan web sitesi;

  • “Konya web geliştirme” google aramasında #1. sırada yer almaktadır.
  • “Konya sosyal medya” google aramasında #1. sırada yer almaktadır.
  • “Konya web tasarım uzmanı” google aramasında #1. sırada yer almaktadır.
  • Web site WordPress (CMS) kullanılarak yapılmıştır.
Konya Web Tasarım, Konyada Web Tasarım, Konya Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Sitesi Yapanlar, Konya Web Sitesi Yapan, Konya Web Yazılım, Konya Web Tasarım Kursu, Konya Web Site Tasarımı, Konya Yazılım, Konya Özel Web Tasarım Kursu, Konya En İyi Web Tasarım Firması, Konya En İyi Web Tasarım Şirketi, Konya Birebir Web Tasarım Dersi, Konyada Web Tasarım, Konyada Web Tasarımı Yapanlar, Konyada Web Tasarımcı, Konyada Web Sitesi Fiyatı, Konyada Web Yazılım, Konyada Web Tasarımcılar, Konyada Web Tasarım Firmaları, Konyada Web Tasarım Şirketleri, Konyada En İyi Web Tasarımcı, Konyada Web Tasarım Fiyatları, Konya Web Tasarım Fiyatı

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0545 730 11 21

Email: info@zahidkarkaya.com

Adres: Barış Caddesi Eylül Sokak, Elit Kent Sitesi 42070 Selçuklu/Konya